İspanya'da Üniversite Eğitimi

11 Mayıs 2021 / Salı / Saat : 18:00

¨İspanya'da Üniversite Eğitimi¨ konulu webinar ülkenin en tercih edilen branşları ve okulları hakkında bilgi edinilmesini sağlayacaktır. Sunum kapsamında konuyla ilgili birçok önemli soruya yanıt bulmak mümkün olacaktır: 

- Doğru Okul Tercihi Nedir? Nasıl Yapılmalıdır?
- Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Neden Gereklidir?
- Kişisel Gelişim Analizleri Ne Sağlar ?
- Doğru Okul - Doğru Öğrenci - Doğru Eşleşme Nedir?
- Doğru Bilinen Yanlışlar Nelerdir? 

Her yıl, dünyanın dört bir yanından, binlerce öğrenci, ülkede bulunan 76 üniversiteden birinde eğitim almak için İspanya'ya gelmektedir. İspanya tarih ve kültür açısından zengin bir ülkedir ve bu nedenle bölgeye uluslararası topraklardan gelen öğrenci için eksiksiz bir paket sunabilmektedir. Kaliteli eğitim, uluslararası öğrencilerin İspanya'da eğitim görmelerinin ana nedenleri arasında yer alır. 

İspanya, ana dalınız ne olursa olsun ve hangi üniversiteye gitmek isterseniz isteyin gerçek bir yaşam deneyimi edinmeniz için de harika bir fırsattır. Eğitim sistemi iyi organize edilmiş ve uygun şekilde yürütülmüş olup, her seviyeden öğrenciye en üst düzeyde öğrenim fırsatları sağlamak için tasarlanmıştır. İspanya, uluslararası çalışmalar için en popüler üçüncü ülkedir ve Birleşik Krallık, İtalya ve Fransa ile birlikte ABD'den gelen uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkeler arasında yer alır.

Tüm bu önemli konular uzman konuşmacılarımız Dr. Belgin BİLGE,
Dr. Gabriel POLONIECKI ve Bülent BİLGE tarafından sunulacaktır. 

Not: Sunumlar Türk konuşmacılar tarafından Türkçe, yabancı konuşmacılar tarafından ise İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. 

Konuk / Örnek Okullar

CEU UNIVERSITIES
EAE BUSINESS SCHOOL
UPF BARCELONA SCHOOL OF MANAGEMENT
Yurtdışı Online Eğitim

KONUŞMACILAR

KONUK KONUŞMACILAR

Andreu MIRANDA
Elsa GISPERT COLACIOS
Cristian Mora
TOP