Fransızca Yaz Okulları

29 Kasım 2022 / Salı / Saat : 20.30

NEDEN FRANSIZCA ?  -  NEDEN FRANSA ?  

Fransızcayı anavatanında, Fransa’da öğrenin.

MOSAIC olarak partner dil eğitim kurumlarını bir çok kriteri dikkate alarak seçmekteyiz. Bunların en başında eğitim kurumlarının ve programlarının resmi makamlarca tanınır olması gelmektedir.

Fransa’da FLE belgesine sahip olmayan hiçbir dil eğitim programı MOSAIC tarafından öğrencilere önerilmemektedir.

Partner dil eğitim kurumlarının daimi eğitmen kadrosuna sahip olmaları, eğitmen kadrosunun yapısı, eğitmenlerin pedagojik formasyonları tarafımızca dikkatle incelenmekte ve belirli özellikleri taşıyor olmaları şart koşulmaktadır.

Önem verdiğimiz bir diğer husus ise öğrencilerimizi mümkün olduğunca az sayıda Türk öğrencinin eğitim aldığı kurumlara ve merkezlere yerleştirmektir. Bu nedenle, Fransa’da çok geniş bir partner eğitim kurumu ağına sahip olan MOSAİC her şehirde, he bölgede arayışınıza tam cevap olacak sayısız dil eğitim programı ile buluşmanızı sağlamaktadır.

Sınırsız seçenek ile karşınızdayız, SİZ HAYAL EDİN BİZ SUNALIM !

İsterseniz kısa süreli bir Dil Okulu programı, isterseniz bir yılı bulacak Uzun Dönem Dil Eğitimi veya mesleki bir Dil Kursu, DELF – DALF sınav hazırlık programları veya Teenager / Junior Yaz Okulları, seçenekleriyle öğrencilerimize değişik imkanlar sunmaktayız. Dil eğitiminin başka formasyonlarla veya eğitimlerle kombine edilebildiği, arzunuza göre değişik coğrafi yerleşim seçenekleri arasından tercih yapabildiğiniz farklı eğitim kurumlarıyla karşınızdayız. Eğitiminizi deniz kenarı bir şehirde su sporları ile kombine edebileceğiniz gibi, büyük bir şehirde dil eğitiminize aşçılık/gastronomi ve/veya moda/fashion gibi sayısız farklı alanları da eklemeniz mümkündür.

KONUŞMACILAR

TOP