Fransa’da Öğrenci Yurtları

12 Nisan 2022 - Salı / Saat 19:30

FRANSA ÖĞRENCİ YURTLARI - RÉSİDENCES ÉTUDİANTES EN FRANCE

PARİS — LYON — LILLE — BORDEAUX —- MONTPELLIER —- STRABOURG — ROUEN — MARSEILLES NICE — TOULOUSE — AIX-EN-PROVINCE — NANTES — GRENOBLE — RENNES – DİĞERLERİ

Ülkemizden eğitim için yurt dışına giden öğrenciler eğitim görecekleri okul kadar nerede kalacakları, nasıl bir ortamda yaşayacakları, yaşam şartlarının nasıl olduğu gibi hususlara dikkat etmektedirler.

Her yıl dünyanın değişik ülkelerinden eğitim amacıyla çok sayıda öğrencinin geldiği Fransa’da konaklama yeri temini çok ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Ülkede öğrenciler için devlet yurtları ve özel yurtlar bulunmasına rağmen talebin arzdan çok yüksek olması sebebiyle doğru zamanda ve doğru yöntemlerle başvuru yapmayan öğrenciler uygun konaklama yeri bulmakta zorluk çekmektedirler.

KISA VE UZUN SÜRELİ ÖĞRENCİ KONAKLAMALARI İÇİN  FRANSA’NIN HER YERİNDE UYGUN ŞARTLARLA ÖĞRENCİ YURTLARI

Uzun yıllardır Mosaic güvencesiyle kendi öğrencilerimizi yararlandırdığımız zengin yurt olanakları gelen yoğun talep üzerine artık tüm öğrencilerin erişimine açık.

Uygun ekonomik şartlarla, garantör arama güçlüğü çekmeden, Fransa’nın tüm şehirlerinde, önemli eğitim kurumlarına yakın konumda, güvenlikli, mobilyalı yurt seçenekleri...

GEÇ KALMAYIN - GÜVENDE KALIN

Yurtdışı Online Eğitim

KONUŞMACILAR

TOP