Finlandiya'da Üniversite Eğitimi

09 Mayıs 2021 / Pazar / Saat : 13:00

¨Finlandiya'da Üniversite Eğitimi¨ konulu webinar, ülkenin en çok tercih edilen branşları ve okulları hakkında bilgi edinilmesini sağlayacaktır. Sunum kapsamında konuyla ilgili birçok önemli soruya yanıt bulmak mümkün olacaktır:

- Doğru Okul Tercihi Nedir? Nasıl Yapılmalıdır?
- Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Neden Gereklidir?

- Doğru Bilinen Yanlışlar Nelerdir?
- Kişisel Gelişim Analizleri NSağlar?
- Doğru Okul – Doğru Öğrenci – Doğru Eşleşme Nedir?

Çoğu İskandinav ülkesi, akademik mükemmellikleri ve türünün tek örneği kültürleriyle bilinir ve Finlandiya da bir istisna değil. 2019 yılında bir kez daha dünyanın en mutlu ülkesi seçilen Finlandiya eşsiz bir İskandinav deneyimi arayan herkes için yurt dışında birinci sınıf bir eğitim hedefi olmakla kalmıyor, aynı zamanda bugün Avrupa'nın en iyi üniversitelerinden bazılarına ev sahipliği de yapıyor. 

FİNLANDİYA HAKKINDA
Finlandiya’nın, Batı ve Doğu Avrupa arasında, İsveç, Norveç ve Rusya ile sınır komşusu olan benzersiz coğrafi konumu, ülkenin kültürel ifadesini büyük ölçüde etkilemiştir ve bugün Finlandiya, ziyaretçilere başka hiçbir yerde bulunmayan bir gelenek ve en yeni trendlerin bir kombinasyonunu sunmaktadır. İş dünyasında, endüstride ve insanların günlük yaşamlarında, iyi yönetim, sosyal inovasyon ve işlevsel çözümler Finlandiya'nın sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. 

Tüm bu çok önemli konular uzman konuşmacılarımız Dr. Belgin BİLGE ve Bülent BİLGE tarafından sunulacaktır.

Not: Sunumlar Türk konuşmacılar tarafından Türkçe, yabancı konuşmacılar tarafından ise İngilizce olarak gerçekleştirilecektir.

Konuk / Örnek Okullar

SAMK - SATAKUNTA UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES
LUT - LAPPEENRANTA UNIVERSITY OF TECHNOLOGY
HAAGA-HELIA UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES
Yurtdışı Online Eğitim

KONUŞMACILAR

KONUK KONUŞMACILAR

Johanna Kares-Koskinen
Johanna Kares
TOP